United_Kingdom_Flag-10Spain_Flag-10Russia_Flag-10


Глобальний політичний досвід: Північна та Південна Америка, Європа, Африка, Азія

ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Перемога в політиці повністю залежить від стратегії: доводиться маневрувати в умовах натиску чорного піару та політичних союзів, котрі змінюються щодня, виживати в умовах виникнення несподіваних скандалів і подавати свої думки так, щоб вони адекватно були сприйняті виборцями. У мене та моїх партнерів – роки досвіду не лише в створенні, а й у впровадженні таких стратегій. Грамотне розігрування карт своїх сильних сторін проти слабких сторін Ваших опонентів веде до успіху – до перемоги у політичній кампанії. І Ваша перемога – наша єдина ціль. 

Ми використовуємо наш досвід, щоб допомогти Вам досягти успіху. Багато з людей, що звертаються до нас – це:

   • Політичні партії/лідери, що прагнуть прийти до влади;
   • Політичні партії/лідери, що прагнуть зберегти владу;
   • Ті, хто хочуть поліпшити імідж персони або компанії;
   • Ті, хто шукають стратегію захисту людини, політичної партії або компанії, що стикаються з постійними нападками в засобах масової інформації або є втягнутими у скандал;
   • Ті, хто потребуює кількісних та якісних соціологічних досліджень для політики та бізнесу.

ВИЗНАНЕ ЛІДЕРСТВО

Політичні проекти, починаючи з 2014

 • Консультую відомого латиноамериканського політика і його партію щодо створення стратегії і розробки меседжів для участі в місцевих і загальнонаціональних виборах.
 • Керував політичною стратегією голови впливової європейської політичної партії щодо зв’язків з громадськістю, створення національного бренду, політичної стратегії, міжнародних відносин, зв’язків з пресою та соціологічних досліджень. Створивши впізнаваний бренд, партія стала впливовою національною політичною силою.
 • На пострадянському просторі консультував кандидата в президенти, який виступав проти проросійського політика. Використовуючи багатогранний підхід до кількісних досліджень, зміг створити зсув парадигми щодо сприйняття виборцями як самих перегонів, так і кандидата.
 • Працюючи з європейським політиком, керував процесами з поліпшення стратегій передачі тематичного посилання та повідомлень для боротьби з постійними нападками чинних політичних партій і вороже налаштованої преси. Це включало створення потужних контратак у відповідь для використання в разі будь-яких майбутніх нападок на партію клієнта або її керівництва.
 • Займався проведенням національного опитування та фокус-групових дискусій для європейської парламентської політичної партії і навчанням партійних функціонерів вищої ланки найкращим практикам створення експериментальних соціальних програм, як для національних опитувань громадської думки, так і для фокус-груп.
 • Керував президентською кампанією республіканської партії США по завоюванню голосів виборців з діаспор за кордоном як із використанням ультрасучасного соціального медіа-контенту, так і за допомогою класичної соціальної активності виборців з метою залучення 7,8 мільйона американців, що проживають за межами США. В рамках американських президентських перегонів це робилося вперше.
 • Співпрацював з Cambridge Analytica (компанією, що входить в групу компаній SCL Group) щодо консультування задля максимально ефективного використання аналізу «великих даних» і «цифрового охоплення» для президентської кампанії Сенатора Теда Круза в США. Використання даних інноваційних методик і знань призвело до революції в сучасних політичних кампаніях у США та за кордоном. (Див. статтю: АнглійськоюРосійською)
 • В якості старшого радника з політичних питань, працював з представниками Ліберально-демократичної партії Республіки Молдова, партії тодішнього прем’єр-міністра Юрія Лянке і наступних прем’єр-міністрів Валеріу Стрельця та Кирила Габуріча, напередодні успішних для даної партії парламентських виборів 2014 року.
 • Працював з обраним на державному рівні європейським політиком після скандалу з його подальшою відставкою, з метою поліпшення його сприйняття громадськістю та проведення контратак проти його опонентів.
 • Співпрацював з членом Європарламенту щодо поліпшення іміджу і впізнанності задля підвищення рейтингу на президентських виборах відповідно до проведених раніше опитувань громадської думки.

Деякі попередні політичні проекти, до 2014

 • Працював у штабі сенатора Джона Маккейна під час президентської кампанії в США у 2008 році в критично важливих штатах, «що не визначилися», за допомогою впровадження комплексної національної стратегії на регіональному рівні. Ця стратегія поєднувала мікротаргетинг з реаліями мінливих національних настроїв щодо виборів.
 • Консультував і керував десятками політичних кампаній в Сполучених Штатах, як нині чинних кандидатів, так і початківців, у всіх важливих для них аспектах: стратегія, розробка та передача меседжу в пресі, просування ініціативи знизу, науковий підхід до роботи з даними, кількісні/якісні дослідження, захист від інформації, що ганьбить репутацію та протидія негативному PR.
 • Скеровував представлену в парламенті партію на території країни колишнього Радянського Союзу в питаннях створення і реалізації стратегії підвищення її сильних позитивних сторін і відбиття нападок з боку опозиційних ЗМІ. Завдяки створенню нового тематичного посилу у місцевій та міжнародній пресі, партія змогла зупинити свою стрімко спадаючу популярність і поліпшити свій позитивний рейтинг на 8% протягом двох місяців.
 • Працював з відомим політичним лідером в Латинській Америці для поліпшення його соціального іміджу і рейтингу, що, в результаті, призвело до його перемоги в президентських виборах; надалі консультував президента в тому, як зберегти його популярність в світлі економічної кризи в державі.
 • Використовуючи таргетовані повідомлення, керував переможною кампанією по переобранню члена американської міської ради, що мав передвиборний рейтинг в пропорції 6:1.
 • Проводив глибинне дослідження опозиції для американського політика, який прагнув змістити обрану на тривалий термін, популярну чинну посадову особу. Діагностуючи всі аспекти дослідження, аналізу і подальшої передачі меседжів, домігся розкриття матеріалів, які дозволили проводити протяжні стратегічні атаки проти чинної політичної фігури.
 • Консультував лідера європейської політичної партії щодо створення національного бренду і ефективного цільового використання поточних місцевих і міжнародних подій задля поліпшення впізнаваності та збільшення шансів на перемогу під час виборчої кампанії.
 • Успішно консультував впливового американського політика в питаннях зміни неефективного і не пов’язаного з потребами виборців публічного меседжу.

Проекти в сферах бізнесу, неурядових організацій та урядових реформ

 • Регіональний директор Міжнародного республіканського інституту (IRI) в Киргизькій Республіці: робота на національному, обласному та місцевому рівнях організації політичної кампанії. Радник посадових осіб, обраних на місцевому, парламентському та президентському рівнях.
 • Вів роботу Міжнародного республіканського інституту (IRI) з російськими політичними партіями та лідерами опозиції. В результаті моєї підтримки російської опозиції, Кремлем був проголошений персоною нон-грата з боку Кремля і отримав довічну заборону на в’їзд в Російську Федерацію.
 • Робота в корпораціях, в тому числі на стику відносин корпорація-держава, як в США, так і на міжнародному рівні.
 • Консультував державний телеканал щодо зміни його програмної сітки для більш ефективного висвітлення політичних змін.
 • Реформи місцевих, державних та національних урядів в країнах, що розвиваються. Це включало детальну роботу з грантами уряду Сполучених Штатів, в тому числі Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Національного фонду демократії (NED) та Бюро демократії, прав людини і праці Державного департаменту США (DRL).
 • Керував Департаментом корпоративного управління великої латиноамериканської компанії з розробки банківського програмного забезпечення з метою розширення частки її присутності на ринку. Працював в тісному контакті з усіма членами корпорації, від інженерів-програмістів до генерального директора, прагнучи знайти шляхи до більш широкого сприйняття продукта.

Спеціалізовані політичні проекти

 • Виступав від імені політичних в’язнів з вимогою їх звільнення урядами, що незаконно позбавили їх волі. Планував з їх сім’ями і прихильниками методику залучення більшої уваги міжнародної преси з одночасним забезпеченням підтримки з боку міжнародних організацій.
 • Багаторазово консультував політиків і громадських діячів щодо поліпшення їх репутації і публічного образу після скандалів і неодноразових спроб очорнювання їх репутації.
 • Допомагав політичним партіям по всьому світу в розробці дієвих методів зниження рейтингу їхніх конкурентів, збільшуючи шанси їх поразки під час виборів.

Мови

 • Професійне володіння англійською, іспанською та російською.
 • Наявність сильних навичок у інших слов’янських та романських мовах.

Освіта й академічна діяльність

 • Кандидат на вчений ступінь доктора наук з політології (дисертація про очорнювання репутації у якості політичного інструмента).
 • Ступінь магістра політології (дипломна робота про американську політику на пострадянському просторі).
 • Сертифікат про вищу освіту в сфері досліджень державної безпеки.
 • Бакалавр з урядової та міжнародної політики, політичних досліджень у СНД.
 • Починаючи з 2011 року є старшим дослідником Лабораторії дослідження очорнювання репутації та репутаційної політики (CARP Research Lab).
 • Продовжує публікувати академічні статті за тематикою, пов’язаною з проведенням репутаційних атак і захистом від них, політичними кампаніями та політикою в цілому.

Медіа-висвітлення наших клієнтів

Повна конфіденційність: В силу чутливої природи політичної роботи і великої поваги до наших клієнтів, ми не розкриваємо інформацію про те, з ким ми працювали раніше або працюємо на даний час, попередньо не отримавши їхнього схвалення.

Медіа-запити

Для запитів ЗМІ щодо політичної стратегії, політичного консалтингу, політичних кампанії, міжнародних відносин, міжнародної політики, репутаційних атак/очорнювання та захисту репутації, будь ласка, дивіться сторінку «Для ЗМІ».

Зв'яжіться з Джейсоном